Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1138 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

-255,675
Dapatkan kredit secara percuma!
Perlawanan seterusnya
DS delfins
Perlawanan liga
19.2.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.

HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0329,200329,2003,246,000275,014,800
Penaja umum0004,655,000698,834,304
Penaja media000448,18042,974,948
Jualan cenderamata043543515,4571,126,133
Pajakan Skybox00000
Jualan pemain000098,604,482
Jualan staf0000310,266
Duit hadiah untuk ranking0000113,866,795
Duit hadiah untuk statistik0000152,483
Lain00003,615,925,425
Jumlah0329,635329,6358,364,6374,846,809,636

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain32,54332,54365,0861,229,495175,675,992
Gaji staf5,7405,74011,480195,668112,123,811
Penyelenggaraan kemudahan2,3492,3494,698104,94013,422,257
Penyelenggaraan arena121,116121,116242,2325,449,740317,545,132
Pembinaan00003,493,175,000
Perolehan pemain00001,230,000
Perolehan staf0000578,813
Kemajuan bayaran pinjaman0000114,716,069
Denda00000
Ganti rugi0000317,267
Lain196,885196,885393,7707,321,136618,280,970
Jumlah358,633358,633717,26614,300,9794,847,065,311

Untung/rugi -358,633-28,998-387,631-5,936,342-255,675