Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1292 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

964,568,187
Dapatkan kredit secara percuma!
Perlawanan seterusnya
Loko Veche
Perlawanan liga
18.1.2021 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.

HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket00312,8003,342,000302,309,800
Penaja umum00758,3863,791,930740,347,202
Penaja media00100,348501,74047,335,164
Jualan cenderamata003902,9751,163,531
Pajakan Skybox00000
Jualan pemain000098,604,482
Jualan staf0000310,266
Duit hadiah untuk ranking0000125,602,881
Duit hadiah untuk statistik0000152,483
Lain00004,615,925,425
Jumlah001,171,9247,638,6455,931,751,234

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain21,83521,835131,010746,958184,546,336
Gaji staf4,8194,81928,914210,405114,491,571
Penyelenggaraan kemudahan2,3502,35020,40598,23314,387,551
Penyelenggaraan arena121,178121,178727,0685,103,521367,471,098
Pembinaan00003,493,175,000
Perolehan pemain00001,230,000
Perolehan staf0000578,813
Kemajuan bayaran pinjaman0000114,716,069
Denda00000
Ganti rugi0000317,267
Lain145,203145,203881,0435,082,621676,269,342
Jumlah295,385295,3851,788,44011,241,7384,967,183,047

Untung/rugi -295,385-295,385-616,516-3,603,093964,568,187