Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1138 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

11,807,559
Laman PPM rasmi di Facebook
Berikan 'Like' kepada halaman Facebook dan dapatkan berita terkini sebelum yang lain dapat.
Perlawanan seterusnya
HC Sulini
Perlawanan liga
15.11.2019 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.

HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket00526,0004,505,000266,154,400
Penaja umum0884,784884,7847,078,272687,101,032
Penaja media088,89488,894711,15241,815,616
Jualan cenderamata007106,5641,086,434
Pajakan Skybox00000
Jualan pemain000098,604,482
Jualan staf0000310,266
Duit hadiah untuk ranking0000109,970,978
Duit hadiah untuk statistik0000152,483
Lain00003,615,925,425
Jumlah0973,6781,500,38812,300,9884,821,121,116

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain36,56636,566146,2642,025,182172,398,674
Gaji staf6,5796,57926,283383,964111,593,495
Penyelenggaraan kemudahan2,3492,3499,396148,45313,140,878
Penyelenggaraan arena121,017121,017484,0687,726,599303,022,807
Pembinaan00003,493,175,000
Perolehan pemain00001,230,000
Perolehan staf0000578,813
Kemajuan bayaran pinjaman0000114,716,069
Denda00000
Ganti rugi0000317,267
Lain212,083212,083848,33211,543,825599,140,554
Jumlah378,594378,5941,514,34321,828,0234,809,313,557

Untung/rugi -378,594595,084-13,955-9,527,03511,807,559