Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1271 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

974,573,472
Dapatkan kredit secara percuma!
Perlawanan seterusnya
HC Hornets PB
Perlawanan liga
30.9.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.

HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket00432,0002,883,600293,141,000
Penaja umum833,4920833,4925,000,952728,220,352
Penaja media95,574095,574573,44445,877,684
Jualan cenderamata005503,5201,152,661
Pajakan Skybox00000
Jualan pemain000098,604,482
Jualan staf0000310,266
Duit hadiah untuk ranking0000121,679,339
Duit hadiah untuk statistik0000152,483
Lain00004,615,925,425
Jumlah929,06601,361,6168,461,5165,905,063,692

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain25,30925,30975,927966,939182,027,655
Gaji staf7,6957,69523,317271,427113,690,712
Penyelenggaraan kemudahan2,3522,3527,056107,42814,073,525
Penyelenggaraan arena417,103121,265659,6335,829,890351,443,849
Pembinaan00003,493,175,000
Perolehan pemain00001,230,000
Perolehan staf0000578,813
Kemajuan bayaran pinjaman0000114,716,069
Denda00000
Ganti rugi0000317,267
Lain169,570169,570508,7106,463,158659,237,330
Jumlah622,029326,1911,274,64313,638,8424,930,490,220

Untung/rugi 307,037-326,19186,973-5,177,326974,573,472