Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1129 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

22,116,657
Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.

HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0008,536,800261,649,400
Penaja umum00910,09714,561,552680,022,760
Penaja media0087,1881,395,00841,104,464
Jualan cenderamata00010,9901,079,870
Pajakan Skybox00000
Jualan pemain000098,604,482
Jualan staf0000310,266
Duit hadiah untuk ranking0004,000,563109,970,978
Duit hadiah untuk statistik0000152,483
Lain00003,615,925,425
Jumlah00997,28528,504,9134,808,820,128

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain38,76838,748193,6914,619,389170,295,956
Gaji staf8,3628,36241,7701,024,098111,192,519
Penyelenggaraan kemudahan2,3502,35011,750309,19612,981,294
Penyelenggaraan arena461,193121,091945,55716,531,271295,054,026
Pembinaan00003,493,175,000
Perolehan pemain00001,230,000
Perolehan staf0000578,813
Kemajuan bayaran pinjaman0000114,716,069
Denda00000
Ganti rugi0000317,267
Lain217,101216,9891,090,47825,701,401587,162,527
Jumlah727,774387,5402,283,24648,185,3554,786,703,471

Untung/rugi -727,774-387,540-1,285,961-19,680,44222,116,657