Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1330 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

873,820,860
Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.

HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0008,431,000358,633,600
Penaja umum001,104,81616,572,240824,266,716
Penaja media00118,2541,773,81056,365,666
Jualan cenderamata00016,1672,448,461
Pajakan Skybox00000
Jualan pemain0005,00098,609,482
Jualan staf0000310,266
Duit hadiah untuk ranking0001,773,627146,462,965
Duit hadiah untuk statistik0000152,483
Lain00004,615,925,425
Jumlah001,223,07028,571,8446,103,175,064

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain13,42613,42666,5601,371,765194,533,411
Gaji staf21,50821,508110,7741,935,315121,347,673
Penyelenggaraan kemudahan2,3502,35011,750298,97416,216,009
Penyelenggaraan arena121,042121,042605,23415,002,108461,666,452
Pembinaan00003,493,175,000
Perolehan pemain00001,230,000
Perolehan staf0000578,813
Kemajuan bayaran pinjaman0000114,716,069
Denda00000
Ganti rugi0000317,267
Lain88,61288,612439,29813,650,959825,573,510
Jumlah246,938246,9381,233,61632,259,1215,229,354,204

Untung/rugi -246,938-246,938-10,546-3,687,277873,820,860