Time:

Communication
Public account
  PRO Zone
1283 credits
Buy credits
You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.

 Press releases

969,508,595
Country: League:

Latvia HK MODERN TALKING† - 6.sezona ir beigusies!

Pēc vakardienas pēdējās play off spēles par 3.vietu,kurā komanda izcīnīja veiksmīgu uzvaru,atskaiti par aizvadīto sezonu līdzjutējiem sniedza komandas vadība,kas atzīmēja,ka neraugoties uz visai smagnējo līgas spēļu sākumu,plāns,iekļūt astotniekā,tika izpildīts pozitīvi,izcīnot 7.vietu.Play off spēles,kas vairāk atgādina laimes rata griešanu,tika uzsāktas ar visnotaļ respektējamu pretinieku,taču komanda bija uzņēmusi apgriezienus un divos mačos pretinieki tika uzveikti.Nākamajā sezonā klubs vēl nebūtu konkurētspējīgs 2.līgā,tāpēc,izvērtējot reālo situāciju,tika nosprausts mērķis izcīnīt 3.vietu,kas trīs grūtu spēļu summā arī tika īstenots!!!
Vadība uzskata,ka komanda sezonu ir aizvadījusi teicami un atzinīgi novērtēja treneru darbu,kā arī izsniedza sezonas prēmijas labākajiem kluba hokejistiem,bet izcilāko spēlētāju krekli tagad rotās HK MODERN TALKING slavas zāles muzeju!!!
Noslēgumā gribas izteikt cerību,ka nākamā sezona komandas faniem būs prieka pilna,klubs cer uz līdzjutēju un sponsoru atbalstu un starpsezonā plāno nospraust visaugstākos mērķus,vēlot veiksmi arī konkurentiem un pateicoties tiem par aizvadītās sezonas intrigu!!


Unique views: 27
Press release rating: Poor - Normal - Excellent